İŞ FIRSATI

 

Gümüş İnci Marketing Sistemi nasıl bir iştir ve ne kadar kazandırır?

 

Bu soruya dört ana başlık altında cevap bulacaksınız, bunlar;

1) Sıcak Satış Kârı

2) Ekip Organizasyon Pirimi

3) Liderlik Kariyer Pirimi

4) Kampanyalar ve Bonuslar

 

1. Sıcak Satış (Net Kâr Oranı %25)

“Gümüş İnci Temsilcisi” 7/24 aktif olup kendisine ait mağazanın kapıları ise sürekli açıktır. %25 indirimle satın aldığı ürünleri ister kendisi kullanır, ister önerilen katalog fiyatından müşterisine ulaştırarak kârını arttırır. Katalog ürünlerimiz sizin ve çevrenizin süreklilik arz eden ihtiyaçlarından oluşmaktadır.

 

Kaliteli ürünü, uygun fiyata alarak elde ettiğiniz kazancı bir satış ağı oluşturarak ek gelire dönüştürebilirsiniz.

 

Örneğin: Melike isimli “Gümüş İnci Temsilcisi” alış fiyatı üzerinden 100 TL'lik bir sipariş oluşturduğunda; bu ürünleri müşterilerine, katalog fiyatı üzerinden 125 TL’ye satış yaparak 25 TL kâr elde etmiş olur.

 

Diğer bir açıdan da bakacak olursak, Melike hanım bu ürünü satmayıp kendisi kullandığında ise %25’lik bir indirimle almış olacak.

  

 

2. Ekip Organizasyon Pirimi

Bir ticaret ağı oluşturmak için, sizin gibi -ek gelir elde etmek isteyenleri- kendi ekibinize dâhil ederek kocaman bir ağ oluşturursunuz. Oluşan bu ticaret ağının gerçekleştirdiği satış sonucu oluşan havuzdan yüzdelik dilimler belirlenir.sponsorlara pirim olarak dağıtılır.

 

Sistem, sizin ve ekibinizin yaptığı alışverişleri bir aylık periyotlarla yani; ayın başından başlayıp son gününe kadar Ekip Organizasyon Pirim Havuzunda toplar. Her sponsor yakaladığı seviye basamağından pirim elde eder.

 

Pirim Basamakları; %3 ten başlar ve kademe kademe %21 e kadar devam eder.

Örneğin:

Yine Melike isimli hanım, “Gümüş inci Temsilcisi” olduktan sonra, kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaya başladı ve ilk olarak Betül hanımı ekibine dâhil etti. Sonra Murat beyi en sonda ise Sibel hanımı…

 

Bu üç temsilci istediği sayıda kişiye; iş fırsatını sunup kayıt alabilir, ekiplerini hızla büyütebilirler. Bu isimlere bağlı kayıt yaptıran temsilciler de aynı çalışmayı yapar.

Böylelikle bir kişi ile başlayan satış sistemi; binlerce, hatta on binlerce temsilciden oluşan geniş bir satış ağına dönüşür.

 

AYLIK PİRİMİNİ;

BU SATIŞ AĞINDA YER ALAN TEMSİLCİLERİN

SAHADAKİ AKTİFLİKLERİ ve

GÖSTERECEKLERİ PERFORMANSLARI BELİRLER.

 

  

 

3. Liderlik Kariyer Primleri

“Gümüş İnci Sistemi”nde ilke edindiğimiz temel prensip şudur;

SİZ %21 seviyesinde “Liderlik” basamağının zirvesine geldiğinizde, kurduğunuz ekipten yeni liderler çıkararak kariyerinize yeni kariyerler ekleyebilirsiniz.

 

Direk kendinize bağlı ve %21 basamağını yakalayan EKİP ARKADAŞLARINIZ aynı zamanda size de kariyer basamaklarını getirecektir.

 

“Gümüş İnci Sistemi” daima sizin ve ekibinizin performansını bir sonraki kazanç planı ile destekler. Sistemin işlerliği sayesinde ekip ruhunuzun sürekli canlı tutarsınız.

  

 

4. Kampanyalar ve Bonuslar

Sistemimizde en hızlı kâr marjını AYLIK veya HAFTALIK olarak hazırladığımız kampanyalardan sağlayabilirsiniz. Kampanyalarla sıcak satış kârınız dönem dönem %80’i bulur. Kampanyaların katlarında oluşacak bonuslar, indirimli ve katalogda bulunmayan ürünler ise; satışa sunulan “fırsat reyonu” bölümünden hem kendi hem de müşterilerinizin ihtiyacı olan ürünleri indirimli olarak alma şansı elde edersiniz.

 

 

Sizlere sunduğumuz 4 kademeli kazanç planımızı

daha kapsamlı öğrenmek isterseniz;

lütfen bağlı bulunduğunuz sponsorlarınızdan

bu desteği alınız.

 Not: Kazanç planı hakkında daha detaylı bilgi için Gümüş İnci Lider temsilcileri ile görüşebilir veya haftalık iş fırsatı sunumlarımızı takip edebilirsiniz.