TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişlerinizin ödeme onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş gününe kadar sizlere teslim edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş toplamı 100 TL altında ise kargo ücreti alıcı tarafından ödenir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 100 TL altındaki siparişlere (Türkiye'nin her yerine) 5 TL sabit kargo ücreti sipariş bedelinize otomatik olarak eklenir. 

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar!

Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Ürünün depomuzdan sevkinden itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.


a. Ürün teslimatında size ulaşan paket adedi ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve info@gumusinci.com.tr adresine konu ile bilgi maili atınız ya da iletişim bölümündeki telefonlardan arayarak bilgi veriniz.


b. Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız paketlerin üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz, ayrıca eksik veya hasarlı ürün gördüğünüz takdirde ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve info@gumusinci.com.tr adresine konu ile bilgi maili atınız ya da iletişim bölümündeki telefonlardan arayarak bilgi veriniz.


Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden temsilcilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direkt olarak sorumlu olacaklardır.